یکشنبه, 23 خرداد 1400 17:16

وبینار آشنایی با بازار و صنعت گیاهان دارویی و معطر در پاکستان

کشور پاکستان با بیش از 200 میلیون نفر جمعیت از کشورهای پیشرو در بخش گیاهان دارویی و معطر خصوصا در زمینه داروسازی گیاهی می باشد. آب و هوای متنوع و موقعیت جغرافیایی پاکستان باعث شده تا علاوه بر رشد گونه های گیاهی مختلف صنایع مرتبط با فرآوری این بخش (شامل تولید داروهای گیاهی، اسانس، عصاره و…) نیز رشد قابل توجهی داشته باشند. وجود برخی شرکت های فعال با قدمت بیش از 100 سال، گواه این گزاره است.
در این راستا، کارگزاری تخصصی Aromede با همکاری اتاق بازرگانی کاشان اقدام به برگزاری وبینار "آشنایی با بازار و صنعت گیاهان دارویی و معطر در پاکستان" می کند. در این وبینار، علاوه بر آشنایی با جزئیات بازار و صنعت این بخش در پاکستان، زمینه‌های تعامل دو کشور توسط ارائه دهندگان و شرکت کنندگان بررسی خواهد شد. لازم به ذکر است که این وبینار گام اول از یک برنامه سه‌گانه می‌باشد و در گام های بعدی برگزاری نشست‌های B2B آنلاین با صاحبان صنایع و اعزام و پذیرش هیأت های تجاری بین دو کشور در دستور کار قرار دارد.
این وبینار با ارائه دکتر سید افضل شاه (رئیس بخش فیتوشیمی دپارتمان علوم زیستی دانشگاه ملی علوم پزشکی پاکستان) و دکتر امیر سلطان (رئیس هرباریوم ملی و مؤسسه حفاظت از منابع زیستی پاکستان، مرکز ملی تحقیقات کشاورزی پاکستان) برگزار خواهد شد.
علاوه بر این، جناب آقای عبدالکریم ریگی میرجاوه (رئیس اتاق مشترک ایران-پاکستان و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زاهدان) نیز به عنوان استان همجوار با پاکستان به ارائه برخی مطالب کاربردی تجارت با این کشور خواهند پرداخت.
آقای جمشید اقبال چیمه (دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امور کشاورزی) و آقای دکتر حسین زینلی (مجری طرح گیاهان دارویی و مشاور وزیر جهاد کشاورزی ایران) نیز در این وبینار به ارائه بحث خواهند پرداخت.
برای ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید https://evnd.co/ZTo6m و در صورت داشتن سوال یا ابهام با شماره پشتیبانی زیر تماس بگیرید.
09933192682
زمان برگزاری: چهارشنبه 26 خرداد 1400
ساعت: 10:00 الی 12:30
خواندن 173 دفعه